براساس
select
NaftKala Slogan
   
 
     
سوالات متداول

سوالات متداول نفت کالا :

1- ثبت نام شرکت جدید ، ویرایش اطلاعات شرکت 

1-1-چگونه در نفت کالا ثبت نام کنیم آیا برای این امر نیاز به پرداخت وجه میباشد؟

پاسخ : عضویت در نفت کالا کاملا رایگان بوده و جهت انجام فرایند میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.دقت فرمایید در فرایند ثبت نام کلیه فیلدها را به دقت و تا حد امکان به پارسی وارد نمائید. از ثبت شرکت با نام تکراری جداً خودداری فرمایید و قبل از ثبت نام با جستجوی چند باره از عدم ثبت شرکت پیش از خود مطمئن شوید.

لینک ثبت نام:

http://www.naftkala.com/Registration/SignUp.aspx


2-1-
جهت ویرایش اطلاعات شرکت از قبیل آدرس ، شماره تماس تغییرات پست الکترونیک زمینه فعالیت ، چه باید کرد؟

پاسخ : طبق دستورالعمل اکید هیئت مدیره سایت و جهت بالا بردن اعتبار دایرکتوری شرکتهای عضو نفت کالا، کلیه پرسنل این واحد از انجام هر گونه تغییرات در پروفایل شرکتها منع شده آند ، لذا شما میبایست با نام کاربری که همان آدرس ایمیل درج شده در پروفیلتان می‌باشد و کلمه عبور به وب سایت مراجعه نموده و اقدام به  ویرایش اطلاعات شرکت خود نمائید. طبق سیاست جدید سایت نفت کالا و جهت حفظ حریم شخصی‌ افراد و شرکت‌ها در فرمت جدید سایت آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی‌‌شود در صورتیکه از ایمیل درج شده در پروفایل اطلاع ندارید یا فراموش نموده اید مراتب را با ارسال ایمیل به آدرس info@naftkala.com به همراه نام شرکت و نام شخص متقاضی برای ما ارسال فرمایید تا آدرس مذکور برای شما ارسال گردد.

3-1-در صورتیکه برای ویرایش به ایمیل درج شده در پروفایل شرکت در نفت کالا به عنوان نام کاربری دسترسی نداشته باشیم چگونه میتوانیم کلمه عبور دریافت نموده و از خدمات سایت بهره مند شویم ؟

پاسخ : در صورتیکه ثبت نام شرکت توسط یکی‌ از کارمندان شما در ۴ یا ۵ سال پیش صورت گرفته باشد و هم اکنون ایشان در آن شرکت حضور نداشته باشند و یا آدرس ایمیل شما به هر دلیلی‌ غیر فعال یا مسدود شده باشد شما میتوانید با ارسال نامه رسمی‌ در سربرگ شرکت به همراه مهر و امضأ و توضیح دقیق موضوع درخواست به تعویض نام کاربری خود در سامانه را نمائید. به دلیل حجم بالای مکاتبات این گونه تغییرات ۱۰ روز کاری زمان خواهند برد.لطفا دقت فرمایید در صورت دسترسی به ایمیل مذکور با ورود به پروفایل تنظیمات میتوانید اقدام به تغییر نام کاربری و کلمه عبور نمائید.

4-1- تفاوت ثبت نام به عنوان شخص حقیقی‌ ( متخصص ) و ثبت نام حقوقی ( شرکت / سازمان ) چیست و در کدام شرایط هر یک باید انتخاب شود؟

پاسخ : اگر شما در یکی‌ از شرکت‌های زیر مجموع وزارت نفت یا شرکت‌های بزرگ صنعتی مانند ( سیمان ابیک ، پتروشیمی زاگرس ، نفت فلات قاره ، اذراب ......) مشغول به کار میباشید میبایست به عنوان متخصص ثبت نام نمائید اما پیش از آن باید مطمئن شوید شرکت شما در سامانه نفت کالا ثبت شده باشد . که این امر از طریق امکان جستجو که پیش از شروع مرحله ثبت نام در اختیارتان قرار می‌گیرد امکان پذیر است. در غیر این صورت با مکاتبه با واحد فروش یا بازریابی خود از ایشان بخواهید که در بانک اطلاعاتی‌ ما ثبت نام نمایند و پس از آن شما میتوانید به عنوان متخصص ، عضو نفت کالا شده و از امکانات منحصر به فرد این سایت بهر مند گردید. برای شرکت‌های بزرگ صنعتی یا زیر مجموع وزارت نفت تنها ایمیل‌های شرکتی با عناوین info , . Sale, ceo , Publicیا......... قابل قبول می‌باشد. که بیانگر واحد روابط عمومی ، بازرگانی ، بازاریابی ، فروش  و یا .... شرکت باشد

همچنین اگر شرکت شما جز موارد بالا نباشد اما پیش از این توسط دیگر شرکا یا کارمندان شما در نفت کالا ثبت شده باشد به دلیل جلوگیری از تکرار نام در نفت کالا شما میبایست به عنوان متخصص در سایت ثبت نام نمائید .

دقت فرمایید امکاناتی که در اختیار کاربران حقوقی (ادمین شرکت ها) و متخصصین قرار می‌گیرد متفاوت است برای مثال یک شخص حقیقی‌ ( متخصص ) دسترسی به تغییر اطلاعات تماس شرکت را نخواهد داشت اما به ایشان اجازه درج پیام خرید و فروش ، درج مقاله علمی‌ ، درج تبلیغ و .... داده شده است و در نهایت خیلی‌ متفاوت نمی‌‌باشد.


2- شارژ حساب کاربری :


1-2- شارژ حساب کاربری به چه منظور است ؟

 

پاسخ : وب سایت نفت کالا علاوه بر امکانات رایگانی که در اختیار اعضای خود قرار میدهد ( جهت اطلاع قسمت خدمات آنلاین را مطالعه فرمایید) به شما این امکان را میدهد که با هزینه اندک دامنه فعالیت شرکت خود را از طریق بارگذاری کاتالوگ ، ویژه نمودن کالا یا خدمات ، معرفی‌ به عنوان محصول برجسته و دیگر امکانات گسترش دهیدجهت استفاده از این امکانات شما میبایست ابتدا حساب کاربری خود را شارژ نموده و سپس اقدام به هزینه نمودن آن برای موارد تبلیغات آنلاین نمائید.

2-2-پرداخت آنلاین چیست و مدت زمان انعکاس میزان مبلغ پرداختی در حساب کاربری چه مدت می‌‌باشد؟

پاسخوب سایت نفت کالا طی قرارداد رسمی که با شرکت -تجارت الکترونیک پارسیان- (وابسته به بانک پارسیان) منعقد کرده است، بعنوان پذیرنده مجازی کارت/ از امکانات پرداخت آنلاین این بانک استفاده می‌کند. و شما میتوانید با هر یک از کارتهای عضو شتاب بدون مراجعه به شعب بانکی اقدام به شارژ حساب کاربری خود نمائید. برای توضیحات بیشتر با ورود به سایت از طریق نام کاربری و کلمه عبور قسمت شارژ حساب کاربری را مطالعه فرمایید.

هیچ زمانی‌ جهت انعکاس مبلغ شارژ شده از طریق پرداخت آنلاین نیاز نمیباشد و در لحظه، مبلغ مورد نظر با در نظر گرفتن تخفیف اگر شامل مبلغ واریزی شود در حساب کاربری نمایش داده می‌‌شود.

اما در دیگر روش‌های پرداخت،  مدت زمان ۳ روز کاری جهت تایید فیش‌های واریزی مورد نیاز است

3-2-حداقل مبلغ واریزی جهت شارژ حساب چه میزان است و در صورت واریز کمتر از این مقدار چه باید کرد؟

پاسخ : حداقل میزان شارژ حساب کاربری ۵۰ ( پنجاه ) هزار تومان می‌باشد و متأسفانه طبق الگوریتم طراحی سایت ، فیش‌های کمتر از این مقدار برای متصدی نمایش داده نمیشوند تا ایشان تایید کنند. لذا در صورت واریز مبلغ کمتر از این مقدار از طریق منو تماس با ما اقدام به مکاتبه نمائید و انعکاس این مبالغ در حساب کاربری در کمترین حالت ۲۰ روز کاری زمان خواهد برد.

4-2-آیا امکان بازپرداخت مبلغ واریزی وجود دارد؟

پاسخ : از آنجا که مبلغ نمایش داده شده در حساب کاربری مقدار خالص  واریزی نمی‌‌باشد بدین معنی‌ که شاید فردی با پرداخت دو ملیون تومان حساب کاربری خود را به میزان دو ملیون و پانصد هزار تومان ( با احتساب تخفیف )شارژ نموده باشد و هم اکنون درخواست کٔل مبلغ را نماید این امکان برای نفت کالا مقدور نمی‌‌باشد و پس از شارژ حساب کاربری و پرداخت وجه هیچ مبلغی مسترد نمی‌‌گردد.


3-تبلیغات آنلاین :  

 

1-3-چه نوع تبلیغاتی در سایت نفت کالا وجود دارد ؟  و چگونه می‌توان از آنها استفاده نمود؟

پاسخ : شما میتوانید با کلیک بر روی قسمت تبلیغات آنلاین از جزئیات خدمات منحصر به فرد نفت کالا جهت افزایش دامنه فعالیت خود مطلع شوید.

-2-3 آیا وب سایت نفت کالا تبلیغات را تایید و تضمین مینماید؟

پاسخ :  وب سایت نفت کالا کلیه تبلیغات را از نظر اینکه مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد و همخوانی با نفت ، گاز و پتروشیمی و صنایع مرتبط داشته باشد مورد بازبینی قرار میدهد اما از نظر صحت و سقم آگهی‌ درج شده بازدیدکننده خود مسئول می‌باشد و نفت کالا هیچ مسولیتی در این قبال نمی‌‌پذیرد.

-3-3 روال تایید بنر‌های تبلیغاتی چگونه است؟

پاسخ : وب سایت نفت کالا از روش منحصر بفردی جهت تبلیغات آنلاین و بنر استفاده می‌کند که در این روش اعضا میتوانند با درج تعداد روز مورد نظر و انتخاب صفحه دلخواه اولین زمان در دسترس برای تبلیغ در آن مکان خاص را مشاهده نمایند. پس از انتخاب بازه زمانی‌ ایشان میبایست اقدام به بارگذاری بنر دقیقا طبق مشخصات درخواستی نمایند. پس از آن متصدی سایت با در نظر گرفتن کیفیت و اندازه بنر بارگذاری شده اقدام به تایید یا رد بنر مربوط می‌‌نماید.

4-3-در صورت عدم تایید هر یک از آگهی‌ها توسط متصدی سایت آیا وجه آن مسترد می‌‌گردد؟

پاسخ : بله، در صورت عدم تایید آگهی توسط متصدی سایت آن درخواست به صورت قرمز و عدم تایید در پروفایل شما قسمت مدیریت تبلیغات (بیشتر دیده شوید) نمایش داده میشود که شما میتوانید مجدد اقدام به ویرایش و رفع موارد ناقص نمائید . اما اگر مایل به این موضوع نباشید در صورت حذف آیتم تبلیغ مبلغ کسر شده به حساب کاربری شما عودت داده میشود.

 

تامین کنندگان نفت،گاز و پتروشیمی
صفحه اصلی | درباره ما | خدمات آنلاین | ثبت شرکت در نفت کالا | نمایشگاه ها و سمینار ها | تبلیغات آنلاین | سوالات متداول | محصولات | مقالات تخصصی | تماس با ما| لینک های مرتبط
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نفت کالا می باشد
به صفحه فیس بوک مابپیوندید