براساس
select
NaftKala Slogan
   
 
     
شرکت شایا انرژی البرز
تاریخ درج: 1393/10/07

لطفا شرکت خود را برای بازدیدکنندگان نفت کالا معرفی کنید.
شرکت مهندسی شایا انرژی البرز در زمانی کوتاه و با بهره‌گیری از آموزشهای تخصصی شرکت معظم ABB خود را به عنوان یکی از پیشروان صنعت برق کشور معرفی کرده و در پروژه‌های ملی و فراملی همکاری نموده و توانسته است در راستای سیاست مشتری مداری و رعایت اصول اولویت فنی و تکنیکی بر قیمت، این صنعت را از یک صنعت کهنه و سنتی خارج و دیدگاهها و توقعات بحق مشتریان را ارتقاء دهد.
این شرکت در راستای ارائه محصولات اصلی با ضمانت معتبر، ارتباط و خرید مستقیم از کارخانجات اصلی اروپایی و نمایندگان معتبر آنها را در شرح کار خود دارد و هرگونه دستگاهی را بدون مدارک سازنده اصلی فاقد اعتبار و کاربری می‌داند و اینگونه است که خود را به عنوان یکی از معتبرترین و فعالترین شرکتهای این حوزه مطرح کرده و کلیه محصولات خود را با اطمینان کامل پشتیبانی می‌نماید.
همچنین واحد مهندسی شرکت شایا انرژی امکان تعمیر درایو و سافت استارتر با برندهای مختلف را دارا می‌باشد. بدیهی است که پس از انجام تعمیر، دستگاه در حضور مشتری تست شده و به شرط سلامت تحویل می‌گردد.

آیا اجناس ارائه شده توسط شما اصل می باشند؟
بله. کلیه اجناس و کالاها اصل بوده و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

محصولات خود را به اختصار نام ببرید.
انواع درایو و سافت استارتر، کلید هوایی، کلید کامپکت، انواع الکتروموتورهای معمولی و ضد انفجار، تجهیزات و قطعات تابلویی مانند انواع کلید و فیوز، رله، بیمتال، کنتاکتور، مولتی مترهای دیجیتال و هر آنچه در صنعت برق نیاز است.

فرآیند کسب و کار شما چگونه است؟
فرآیند کسب و کار در شرکت شایا انرژی، بر اساس نظام ساختار یافته‌ای در جریان است. در این ساختار که براساس تجارب منتج از فعالیتهای انجام گرفته از ابتدای تأسیس تاکنون طراحی شده است؛ اولویت اصلی بر شناسایی نیازمندیهای مشتریان نهاده شده است.

چشم انداز شما برای آینده چه خواهد بود؟
۱- ما به خواسته‌های مشتریان از دریچه‌ای متفاوت می‌نگریم.
با بکارگیری بهترین روش تأمین انرژی، ارتباطی تنگاتنگ میان درک ما از نیاز مشتریان و نحوه عمل آنها ایجاد می‌گردد. ما خود را ملزم و متعهد به ارائه کلیه خدمات اعم از طراحی و مدیریت تا راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش می‌دانیم.
۲- چشم انداز سازمانی ما دستيابی به شعار برنده – برنده است.
دستیابی به مرتبه‌ای از ارزش سازمانی و کاری نزد مدعیان سازمان از قبیل: مشتریان، تأمین کنندگان و کارمندان در زمینه تولید، توزیع، خدمات و انگیزش سازمانی بر اساس اصول و منشور کاری شرکت شایا انرژی ونهایتاً شعار برنده – برنده در تمام دوران کاری.
۳- ارزشها و اولويتهای سازمانی شايا انرژی به شرح زير است:
اولویت مشتری بر ضوابط کاری: تأمین نیازهای بر حق مشتریان، کلید دستیابی به منافع دراز مدت کاری ، تولیدی و تجاری شایا انرژی است.
کیفیت محصولات: ما برآنیم تا بهترین کیفیت و سرویس و خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم و در این راستا و جهت بهبود این هدف، بخش پشتیبانی مشتریان شایا انرژی همواره انعکاس دهنده این خواست ما خواهد بود.
سرمایه انسانی: شایا انرژی سرمایه انسانی و ارزش و بهای نیروی انسانی و متخصص خود را بر هر سرمایه دیگری ارجح می‌دهد و آنها را مولد هر سرمایه و ارزش افزوده دیگری می‌داند.
کمال اخلاقی: در کلیه مراحل تجاری، فنی و حرفه‌ای اصول اخلاقی سازمانی خود را ارزش گذاشته و به آنها پایبند خواهیم ماند.
کار تیمی: ما همواره در رسیدن به همگرائی در تصمیم‌گیری و کار مشترک در زمینه‌های حرفه‌ای و تخصصی خود تلاش کرده و آن را تنها راه رشد و تعالی سازمان می‌دانیم.
نوآوری: ما همواره به تلاش در راستای شکوفائی و نوآوری ارج می‌نهیم و در این راستا شعار سازمانی خود را بر مبنای “تکنولوژی برتر برای دنیایی بهتر” بنا نهاده‌ایم.

آیا شما نمایندگی دارید؟

در حال حاضر خیر. مشتریان می توانند با شماره های 44620233، 44620443، 44620322 تماس بگیرند و یا بصورت حضوری به آدرس تهران، پونک، گلزار سوم، پلاک 14، واحد 2 مراجعه نمایند.


تصاویرتعداد بازدید: 10659 بار
امتیاز 5.44 از مجموع 9 رای
نظرات
نظری برای نمایش وجود ندارد.

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
موضوع:
شرح :
 
تاریخ درج :
1399/01/11
 
تامین کنندگان نفت،گاز و پتروشیمی
صفحه اصلی | درباره ما | خدمات آنلاین | ثبت شرکت در نفت کالا | نمایشگاه ها و سمینار ها | تبلیغات آنلاین | سوالات متداول | محصولات | مقالات تخصصی | تماس با ما| لینک های مرتبط
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نفت کالا می باشد
به صفحه فیس بوک مابپیوندید