براساس
select
NaftKala Slogan
   
 
     
مجموعه خدمات آنلاین گروه نفت کالا
کلیه امکانات و خدمات زیر به صورت رایگان در خدمت اعضا نفت کالا و عموم بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد
عضویت کلیه شرکتهای واجد شرایط در نفت کالا :

کلیه شرکتهای فعال در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی می توانند به عضویت نفت کالا در آيند.کافی است فرم عضوت را تکمیل و اطلاعات متقاضی توسط مجموعه نفت کالا بررسی و تایید شود. و پس از تایید اجازه نمایش پروفایل آن شرکت داده خواهد شد .

عضویت افراد حقیقی و متخصصین در نفت کالا :

متخصصین و شاغلین در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی که شرکت آنها پیش از این در سایت نفت کالا ثبت شده است میتوانند با ثبت نام در این قسمت با عنوان حقیقی (متخصص) از امکانات نفت کالا بهره مند گردند و پیشنهادات خرید و فروش ، تجربیات عملی‌ ، واژگان تخصصی ، مقالات تخصصی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

لیست شرکتهای تولیدکننده–صادرکننده-توزیع کننده :

دراین بخش شرکتها بر اساس نوع محصول در زمینه انواع تجهیزات مکانیکال ، عمران و ساختمان ، ربخته گری، تجهیزات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی، تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست ، بسته بندی، حمل و نقل و گمرک ، شرکتهای آموزشی ، مشاوره و طراحی و ..... همانند وندور لیست شرکت نفت گروه بندی و در دسترس قرار گرفته اند.

لیست محصولات و خدمات شرکتها :

در این قسمت شرکتها با افزودن کالا و خدمات به ویترین خود در وب سایت نفت کالا می توانند آنها را در دسته های تخصصی شامل انواع تجهیزات مکانیکال ، عمران و ساختمان ، ربخته گری، تجهیزات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست ، بسته بندی، حمل و نقل و گمرک ، شرکتهای آموزشی ، مشاوره و طراحی و ..... همانند وندور لیست شرکت نفت طبقه بندی کرده و در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند.

تابلو پیام های خرید :

در این تابلو هر پیشنهاد خرید و استعلام قیمتی لیست می شود و بطور خودکار هنگام ورود در صفحه اصلی نمایش داده می شود. شما می توانید براحتی از این بخش پیام های خود را ارسال کنید.

تابلو پیام های فروش :

در این تابلو کلیه پیشنهادات فروش بطور خودکار هنگام ورود در صفحه اصلی نمایش داده می شود. شما می توانید براحتی از این بخش پیام های خود را ارسال کنید..

امکان ارسال و دریافت تقاضا :

در این فرم که در پروفایل تنظیمات شرکتهای عضو سایت نفت کالا جایگذاری شده است ایشان می توانند پیام های خرید و فروش خود را از طریق سامانه پیام کوتاه سایت نفت کالا و یا ارسال از طریق پیام به صندوق پستی شرکتها در سایت نفت کالا به آدیگر تامین کنندگان ارسال نمایند.

مقالات تخصصی :

هدف از این قسمت گردآوری مقالات تخصصی و ایجاد مجموعه و فضایی جهت به اشتراک گذاری دانش دست اندرکاران این صنعت با دیگران میباشد . اعضا نفت کالا میتوانند با ورود به پروفایل تنظیمات خود اقدام به بارگذاری مقالات تخصصی نمایند. در این قسمت امکان طبقه بندی مقالات تخصصی بر اساس دسته‌های تخصصی شامل انواع تجهیزات مکانیکال ، عمران و ساختمان ، ربخته گری، عمران و ساختمان ، ربخته گری، تجهیزات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست ، بسته بندی، حمل و نقل و گمرک ، شرکتهای آموزشی ، مشاوره و طراحی و ..... فراهم آماده است.

واژگان تخصصی :

در این قسمت اعضا میتوانند واژگان تخصصی نفت ، گاز و پتروشیمی را در وب سایت نفت کالا درج نموده‌ و از این طریق در اعتلاء هر چه بیشتر دانش تخصصی این صنعت سهیم باشند.

موقعیت های شغلی :

کلیه شرکت‌ها و اعضای نفت کالا می‌‌توانند موقعیت‌های شغلی‌ خود را در در این قسمت ثبت نموده‌ و در معرض دید عموم قرار دهند. و همینطور بازدیدکنندگان غیر عضو نیز با ورود به این قسمت می‌‌توانند از آخرین فرصت‌های شغلی‌ و آگاهی‌‌های استخدام مطلع شوند.

تجربیات عملی :

هدف از این قسمت گردآوری تجربیات عملی و ایجاد مجموعه و فضایی جهت به اشتراک گذاری تجربیات دست اندرکاران این صنعت با دیگران میباشد . اعضا نفت کالا میتوانند با ورود به پروفایل تنظیمات خود اقدام به بارگذاری تجربیات عملی نمایند. در این قسمت امکان طبقه بندی تجربیات عملی بر اساس دسته‌های تخصصی شامل انواع تجهیزات مکانیکال ، عمران و ساختمان ، ربخته گری، تجهیزات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست ، بسته بندی، حمل و نقل و گمرک ، شرکتهای آموزشی ، مشاوره و طراحی و ..... فراهم آماده است.

ویترین محصولات :

وب سایت نفت کالا این امکان را به شما میدهد که کالا و خدماتتان را در ویترین پروفایل خود با ثبت عکس ، قیمت و مشخصات فنی‌ برای عموم به نمایش بگذارید. و عموم بازدیدکنندگان نیز میتوانند این کالا و خدمات را در دسته‌های تخصصی شامل انواع تجهیزات مکانیکال ، عمران و ساختمان ، ربخته گری، تجهیزات برق ، تجهیزات ابزار دقیق و ارتباطات راه دور،مواد شیمیایی،تجهیزات کارگاهی، تجهیزات آزمایشگاهی، بهداشت و ایمنی و محیط زیست ، بسته بندی، حمل و نقل و گمرک ، شرکتهای آموزشی ، مشاوره و طراحی و ..... همانند وندور لیست شرکت نفت مشاهده نمایند.

تامین کنندگان نفت،گاز و پتروشیمی
صفحه اصلی | درباره ما | خدمات آنلاین | ثبت شرکت در نفت کالا | نمایشگاه ها و سمینار ها | تبلیغات آنلاین | سوالات متداول | محصولات | مقالات تخصصی | تماس با ما| لینک های مرتبط
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نفت کالا می باشد
به صفحه فیس بوک مابپیوندید